Verkocht
Deze villa, met een ruime en charmante uitstraling, geniet van een bijzonder gunstige locatie langs de Duinenlaan, in de mooie badstad Wenduine. Dankzij de centrale ligging bevindt het centrum zich slechts op 500 meter afstand en de zeedijk op slechts 1 kilometer, waardoor u overal op wandelafstand bent.
Bij het betreden van de villa wordt u verwelkomd in een ruime inkomhal met gastentoilet. De woning beschikt over een garage met berging, ideaal voor praktische opslag. Bovendien is er een bureau/polyvalente ruimte die diverse mogelijkheden biedt. De ruime woonkamer is voorzien van een achterliggende keukenhoek, die gemakkelijk kan worden omgevormd tot een open keuken, waardoor een moderne en uitnodigende sfeer ontstaat. De tweede verdieping omvat drie comfortabele slaapkamers, wat zorgt voor een aangename woonsfeer. Hier vindt u tevens een apart toilet en een badkamer.
De woning beschikt over een oprit met parkeerplaats vooraan, waardoor parkeren een moeiteloze ervaring wordt. De zonnige tuin met aangenaam terras aan de zijkant en achterkant biedt een prachtige buitenruimte om te ontspannen en te genieten van de buitenlucht.
Kortom, deze solide en stijlvolle villa biedt niet alleen een uitstekende locatie, maar ook een doordachte indeling en aantrekkelijke buitenruimtes voor een comfortabel en plezierig woongenot. Hebt u vragen of wenst u meer informatie? Contacteer Anthony van Wijk op het nummer 059 23 33 23 of via anthony@immo-belgium.be!
slaapkamers | 4 |
Niet geïndexeerd KI | € 1698 |
Bouwjaar | 1979 |
Bewoonbare opp. | 238 m² |
Totale opp. | 585 m² |
Verwarming | Aardgas |
Stadswater | Ja |
Regenwater | Ja |
Distributie | Ja |
Riolering | Ja |
EPC score | 352 kWh/M² |
EPC label | D |
EPC ref. | 20230314-0002816024-RES-2 |
Stedenbouwkundige bestemming | Woongebied |
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding | Neen |
Recht van voorkoop | Neen |
Bouwvergunning | Ja |
Overstromingsgevoeligheid | Niet overstromingsgevoelig |
Afgebakende oeverzone | Niet van toepassing |
Badkamer | 1 |
Berging | 1 |
Garage | 1 |
Keuken | 1 |
Parkeerplaats | 1 |
Slaapkamer | 4 |
Terras | 1 |
Toilet | 2 |
Tuin | 1 |
Woonkamer | 1 |
Anthony
van Wijk
Wij hebben een uitgebreid netwerk met connecties op de vastgoedmarkt. Voor elke klant vinden we een pand.
We maken graag tijd vrij om met u samen te zitten. Tijdens een vrijblijvend gesprek luisteren we naar uw wensen en noden.